Ewangelia jest nietabloidalna

Przychodzimy, jak co niedziela, do Wieczernika, by podobnie jak apostołowie, usłyszeć Chrystusowe „Pokój Wam”! Pośród tylu rozmaitych niepokojów, mętliku w naszych głowach, poczucia bezradności i osamotnienia, Bóg Człowiek, Chrystus Jezus zwiastuje nam Moc Tego, Który Jest, Który był i Który przychodzi. Widzimy Go pośród nas, kiedy promieniejemy radością, czujemy Jego oddech na sobie, kiedy inni powierzają nam siebie w tajemnicach, troskach i planach, dotykamy Go, kiedy towarzyszymy innym w doświadczeniach życiowych, czy wówczas, kiedy zawierzają nam bliźni siebie, by ich przeprowadzić po bezpiecznej drodze w chwilach trudnych, naznaczonych lękiem.

Dodatkową pomocą jest nam Biblia, która niczym przewodnik prowadzi nas po ścieżkach życia, na których swoją obecność zaznacza Bóg, Pan Stworzenia. Pismo Święte: Prawo, Prorocy, Psalmy, Ewangelia Jezusowa niech staną się nam dziennikiem, wg informacji którego, kroczymy przez życie ku Życiu z Bogiem i w Bogu, przez Jezusa Chrystusa, mocą Ducha Świętego.

Informacje o Ks. Marek

Jestem w drodze do wolności. Zapraszam chętnych do towarzyszenie w tej podróży,a przy okazji także do dzielenia się doświadczeniami trudu dążenia do wolności.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Biblia, Modlitwa, Słowa o Słowie, Słowo i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Proszę, wypowiedz się

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.